евонети

Брзи сервери за изведба на VPS

Нашите моќни KVM VPS сервери ќе ви помогнат во вашата идеја. Добијте ја вашата идеја во облакот без мака. Дали ви треба повеќе моќ? пробајте ги нашите посветени сервери.

Сервери на Evonets Cloud KVM VPS

Виртуелни приватни сервери на Evonets

Добијте vps со брза брзина, целосно прилагоден посветен сервер или VPN. Сите сервери доаѓаат со SSD, DDOS заштита, 

24/7 поддршка и пристап до нашата контролна табла која е погодна за корисниците. 

VPS

 • Висококвалитетна DDOS заштита
 • KVM технологија
 • Linux и Windows
 • Брзо складирање на SSD

Хостинг на игри

 • Висококвалитетна DDOS заштита
 • Лесен контролен панел
 • Месечен договор
 • Без надоместоци за поставување

VPN

 • Најдобра цена на пазарот
 • Апликација за Windows/Mac/Android
 • Достапност низ целиот свет
 • Неограничен опсег

За нас

Најбрзиот и достапен провајдер на облак.

Ние од Evonets сме специјализирани за водење на врвни Cloud решенија. Нашите VPS сервери работат на KVM и тоа значи дека секогаш имате посветени ресурси со вашиот VPS.

0 +
VPS
0 +
Dedicated Servers
0 +
Корисници на VPN

Нашите VPS со високи перформанси вклучуваат

DDOS заштита
Ние секогаш обезбедуваме бесплатна DDOS заштита како дел од вашиот VPS пакет. Нашите VPS обезбедуваат приватност, независност и изолација, меѓу другите придобивки.

Складирање на SSD
Сите нови виртуелни приватни сервери доаѓаат со SSD хард дискови со високи перформанси кои се движат од 40 GB до 180 GB, кои се 20 пати побрзи од обичните SATA-дискови.

VPS Контролен панел
Панелот за управување со Evonets е основен и лесен за користење. Нашиот контролен панел на професионално ниво го одразува фактот дека ние сме фирма управувана од развивачи кои дизајнираат и одржуваат веб-локации.

24/7 мониторинг
Нашиот учинок од бизнис-класа води до едно од најдоброто време на работа на пазарот. Толку сме уверени во нашата инфраструктура што нудиме 100 проценти време на работа за вашиот сајт.

Скалабилна RAM меморија
Дали вашиот бизнис брзо се шири?
Започнете со 1GB RAM и зголемете го брзо и едноставно од внатрешноста на вашиот VPS контролен панел.

Неограничен сообраќај
Количината на сообраќај што може да ја добие вашата локација или апликација хостирана од VPS е неограничена. Се што бараме е да бидете љубезни и да ја следите нашата политика без ограничувања.

Неограничена поддршка
Нашиот стручен персонал за техничка поддршка е тука да ви помогне да ги дијагностицирате и решите сите проблеми што ги имате.

Професионален менаџмент
Нашите професионалци го одржуваат вашиот сервер ажуриран со безбедносни закрпи, надградби на ОС и други важни промени.

Придружете се на нашата партнерска програма

Контактирајте не за партнерската програма и почнете да заработувате до 30% уште денес

Карактеристики на Evonets

Најдобрите функции за хостинг што ви се потребни на едно погодно место.

Зошто Евонетс?

Зошто треба да изберете за Evonets како ваш провајдер

0 +
Клиенти и растење
0 +
Години на знаење за хостирање
0 %
Членови на експертски тим
mk_MKMacedonian